Help mee
Help mee
Help mee Voor elkaar. Met elkaar. Voor een ander. Gemeente zijn we met elkaar. Er zijn veel werkzaamheden om alle activiteiten soepel te laten verlopen. En daar kunnen we jou bij gebruiken! Kijk hieronder welke taken op dit moment nog niet zijn vervuld. Klik hier eens voor een indruk op dit filmpje: |
||
Help mee in de kinderkerk
Help mee in de kinderkerk
Doe mee in onze geloofsgemeentschap! Wij zijn per direct op zoek naar iemand die plezier heeft in KinderKerk. Elke zondag is er KinderKerk voor de kinderen van 4-12 jaar tijdens de dienst. Tijdens de Kinderkerk lees je het verhaal uit de Kind op Zondag. Daarna is er een verwerking met de kinderen om de tekst toe te lichten op een manier die de kinderen begrijpen. Dan kan door een spel, gesprek, muziek of een knutselwerk. De kind op zondag geeft handvaten om hier invulling aan te geven. Daarnaast bereidt de KinderKerk ook een aantal gezinsdiensten en projecten voor. Hiervoor gebruiken we als basis de verhaallijn uit de Kind op Zondag. Vaak wordt in tweetallen een project en/of dienst voorbereidt. Bij een projectverwerking kan je denken een een groter knustwelwerk tijdens de KinderKerk en het project tijdens de dienst, bijvoorbeeld een korte toelichting of een korte schetch. De gezinsdiensten worden samen met de dominee voorbereidt. Het gaat om de taak: leiding KinderKerk, Deze kwaliteiten kun je hierin kwijt:
Kinderkerk:
|
||
Help mee in de liturgiecommissie
Help mee in de liturgiecommissie
Doe mee in onze geloofsgemeentschap! Wij zijn per mei op zoek naar iemand die plezier heeft in het vorm geven van de liturgie. Het gaat om de taak: Gevraagd en ongevraagd de kerkenraad adviseren over de vormgeving en inhoud van de eredienst en bijzondere liturgische momenten (o.a. de Stille Week, Kerstnacht, Doopdiensten etc.) Deze kwaliteiten kun je hierin kwijt:
Zoveel tijd gaat het je kosten:
Wat brengt het je?
|
||