Kerkenraad Kerkenraad

Klik hier voor de wijkindeling.


Ouderling en voorzitter kerkenraad

Pieter Lok | 0527 29 13 93 | 06 40 32 38 38 | p.j.lok@planet.nl

Scriba | communicatie

Karin Rozendall-de Groot | 06 23 32 7 36 | pgb4@xs4all.nl

Ouderling en voorzitter kerkrentmeesters

Johan van Dalen | 06 51 84 67 77 | jhvandalen@kpnmail.nl

Diaken en voorzitter diaconie (wijk 2)

Theo Schuurman | 06 18 03 34 39 | 0527 24 34 40 | theo-schuurman@hotmail.com

Wijkouderling (wijk 4)

Truus van Oversteeg-Appelo | 0527 24 04 01 | appelsteeg@planet.nl

Diaken en secretaris diaconie (wijk 5)

Tineke Ploer | 0521 37 12 42 | 06 25 58 25 35 | ploer001@planet.nl

Jeugdouderling

Annie de Lange-Ploer | 0527 29 25 34 | 06 16 94 30 63 | a_delange@live.nl

Wijkouderling (wijk 5)

Geja ter Meer | 0521 37 00 82 | 06 22 55 89 67 | joost.geja@gmail.com

Wijkouderling (wijk 5)

Joost ter Meer | 0521 37 00 82 | 0610 44 08 48 | joost.geja@gmail.com

Wijkouderling (wijk 3)

Emmelyn Snippe-van Dalen | 0527 29 19 32 | 06 12 43 40 35 | 8356hg17@gmail.com

Wijkouderling (wijk 1)

Erik Ploer | 0527 29 13 36 | 06 30 31 04 74 | erik@ekodeeerste.nl

Wijkouderling (wijk 2)

Janny Flobbe | 0527 29 12 12 | flobbejanny@gmail.com

Diaken

Marina Bakker-Jongschapp | 0527 29 16 68 | 06 1821 83 92 | henkmarinabakker@ziggo.nl

Diaken (wijk 3)

Nienke Prins | 06 30 68 64 23 | nienkep79@gmail.com

Jeugdouderling en voorzitter KinderKerk

Patrisja Mintjes | 06 22 88 49 83 | patrisjamintjes@hotmail.com

Jeugdouderling en voorzitter jeugdkerk

Marja Dragt-Mintjes | marjadrag@hotmail.com

Ouderling en kerkrentmeester

Hendrik Timmerman | 0527 29 13 70 | famtimmerman@hetnet.nl

Diaken

Janny Hummel | 0527 26 48 15 | 06 10 76 00 50 | jhummel_@hotmail.com
terug